top of page

ONZ rozpoczyna proces zdelegalizowania Kościoła katolickiego

Mówimy o raporcie ONZ, do którego Hispanidad miał dostęp (patrz dokument na końcu), datowanym na 24 sierpnia i przygotowanym przez specjalnego sprawozdawcę ds. Wolności religii lub przekonań, Ahmeda Shaheeda . Specjalni sprawozdawcy nie są, ściśle rzecz biorąc, personelem ONZ, ale stanowią część Specjalnych Procedur Rady Praw Człowieka, największego zespołu niezależnych ekspertów w systemie praw człowieka ONZ.

Ich zadaniem jest badanie i monitorowanie sytuacji w konkretnych krajach lub zagadnień tematycznych we wszystkich częściach świata. Krótko mówiąc, ONZ nie jest anegdotą, ale wykorzystuje raporty sprawozdawców do zainicjowania procesów o zasięgu globalnym, na przykład do zdelegalizowania Kościoła katolickiego .

Co więcej: ONZ chce zakazać chrześcijaństwa , co jest jeszcze poważniejsze. Shaheed jest bardzo zaniepokojony faktem, że istnieją „religijne grupy nacisku”, które według niego „uczestniczą w kampaniach, które charakteryzują obrońców praw pracujących w walce z dyskryminacją ze względu na płeć jako„ niemoralnych ”ludzi, którzy próbują osłabić społeczeństwo opowiadając się za „ ideologią płci ”, która jest szkodliwa dla dzieci, rodzin, tradycji i religii ”. Nawiasem mówiąc, w punkcie 33 dokumentu Shaheed mówi o „zdolnościach fizycznych” mężczyzn i kobiet, „rzekomo” odmiennych z natury. Bez komentarza.


Ostatecznie bronią wybraną przez ONZ do zakazania chrześcijaństwa jest ideologia płci. Ponadto sprawozdawca przyjmuje argument, że każda religia ma swoje własne wewnętrzne normy, ponieważ równość musi nad nimi panować , w rozumieniu ONZ.


Podstawowym czynnikiem w realizacji celu Organizacji Narodów Zjednoczonych jest zniesienie prawa do sprzeciwu sumienia . Dlaczego tak jest? W dokumencie otwarcie to przyznaje: „Specjalny Sprawozdawca przypomina, że ​​Komitet Praw Człowieka wezwał Państwa do zapewnienia kobietom dostępu do legalnej aborcji pomimo sprzeciwu sumienia ze strony personelu medycznego, który jako „przeszkodę” w dostępie (…) i zasugerował, że sprzeciw sumienia należy dopuszczać, jeśli w ogóle, tylko indywidualnym dostawcom usług medycznych ”.

Jak widać, to nie jest żart, a determinacja ONZ jest jasna. Ostatecznie podstawowy cel pozostaje ten sam: globalna potęga i uniwersalna religia . A kto stamtąd wyjdzie, gwałci równość. Proces już się rozpoczął.

Urodzony na Malediwach Ahmed Shaheed (56) został ponownie wybrany na specjalnego sprawozdawcę ds. Wolności religii lub przekonań w 2019 r., Po zakończeniu swojej pierwszej kadencji, która rozpoczęła się w 2016 r.

onu
.pdf
Pobierz PDF • 319KB

تعليقات


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page